Duyurular

...

ClinicalKey Eğitim Webinarları

ClinicalKey veritabanının kullanımı ile ilgili firma eğitim uzmanları tarafından Mayıs ayında tüm üniversitelere açık online kullanıcı eğitimi webinarları düzenlenecektir. Aşağıda bilgilerini bulabileceğiniz online kullanıcı eğitimi webinarlarına tüm araştırmacılarımız davetlidir:

“ClinicalKey Tıp Veritabanı Online Kullanıcı Eğitimi Webinarları”

ClinicalKey veritabanı Elsevier firması tarafından üretilmiş olup doktorların sorularına hızlı yanıt veren ve akıllı bir arama seçeneği sunan oldukça kapsamlı bir veritabanıdır. Veritabanı içinde 35 tıbbi uzmanlık alanı yer almaktadır. 500’den fazla saygın Tıp dergisini, 1100’den fazla Tıp kitabını ve 9000’den fazla cerrahi ve tıbbi müdahale videosunu içermektedir. Doody Core Titles E-Kitap listesi içinde yer alan Elsevier kitaplarının yüzde 90’ından fazlası ClinicalKey kapsamı içinde bulunmaktadır.

Kurumsal aboneliğiniz kapsamında erişiminizin olduğu ClinicalKey online Tıp kaynağına evden/uzaktan/mobil uygulamalardan erişim ve içerikte aradığınız bilgilere hızlı ve kolayca nasıl erişebileceğiniz konusunda pratik bilgilerin aktarılacağı online kullanıcı eğitimlerimize davetlisiniz!

Eğitimlere Kayıt İçin: 

21 Mayıs 2024, Salı 12.30

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0tcu6prjktGNcp1oHYLpjwEsRrOaUHqQNs 

28 Mayıs 2024, Salı 12.30

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZwpf-muqDMrH93C81XFFBLXihKfntrRwQNH